Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

  Aufrufe 849,505

Gold AG

Vor 8 Tage

fanlink.to/BylbyliTropojes
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

KOMMENTARE
erland xhelaj
erland xhelaj Vor 38 Minuten
Shum kenge e bukur 😘😘🇽🇰🇦🇱
abbsnn cose
abbsnn cose Vor 46 Minuten
Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Abdullah Abdullah
Abdullah Abdullah Vor Stunde
O Gold ta qifsha ftyren e majmunit qe e ki. Ti i thu vetit Musliman a? Kush i Therret njerzt ne nacionalizem nuk na perket neve ka than rasulullahi alejhi selam
Aishe Baci
Aishe Baci Vor 2 Stunden
Ty mor djal të këndo shpirti për Shqipri e Kosov je një patriot i pa shoq zoti të rujt ty dhe familjen 🙏🤗
Stela Ylli
Stela Ylli Vor 2 Stunden
Zemra u kendoft !
abbsnn cose
abbsnn cose Vor 45 Minuten
👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬
Besmir Haziraj
Besmir Haziraj Vor 8 Stunden
Nr 1 😍😍
Kristo Zervo
Kristo Zervo Vor 9 Stunden
Ju lumte ai ze ...RESPEKTE...LE ta mare vesh e gjithe bota cdo te thote SHQIPERI .
Yllius Prizreni
Yllius Prizreni Vor 16 Stunden
Nga Tropoja ne Berish Vjen nje keng Lirije Vjen nga Zemra Shqiperis Nene Vjen rreze Lirije..
Albert Limani
Albert Limani Vor 17 Stunden
Bravo muzik e qellume 😍😍😍👏👏👏👏👏
Anna Stone
Anna Stone Vor 17 Stunden
2 💫💫Te 🇦🇱 !
Urim Azemi
Urim Azemi Vor 19 Stunden
Ferizaji🇦🇱 të dërgon të fala 💌 oj Tropoja trime🦅💥.
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz Vor 19 Stunden
Superrrrrrrrrrrrrrrrtt dy ⭐⭐
Shauka Hodan
Shauka Hodan Vor 20 Stunden
Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Fatjon Prendi
Fatjon Prendi Vor 21 Stunde
Bukur sh ...kombinim super mes dy legjendash .. SHUM MIRDITOR PO I KENDOJN TROPOJES E KOSOVES DHE MIR BEJNE I KEMI MIQ E SHOK... PO KUR DO SHOHIM NDONJE TE KOSOVES E TROPOJES TI KENDOJNE DHE MIRDITES NJE KRAHINE UNIKE NE TROJET SHQIPTARE...
Michele Balla
Michele Balla Vor 22 Stunden
TROPOJA KA QENE DHE DO TE JET KRENARIA E SHQIPERIS 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏
Michele Balla
Michele Balla Vor 22 Stunden
😘😘😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Shauka Hodan
Shauka Hodan Vor 20 Stunden
O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .
Jeton Bajrami
Jeton Bajrami Vor 23 Stunden
👌👌👌
Sali Lokaj
Sali Lokaj Vor Tag
Arjan a bon me dit kur vjen ne deqan se tanaheret kom pas qef met taku
Gazmir Dema
Gazmir Dema Vor Tag
Veç sali berisha ishte nkem me serbin e jo me Kosoven
Princ Berisha
Princ Berisha Vor Tag
🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬
Princ Berisha
Princ Berisha Vor Tag
Princ6666
Princ Berisha
Princ Berisha Vor Tag
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤴🤝🤝🤝🤴🤴🤝🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴
Ena Seferi
Ena Seferi Vor Tag
Hallat te koft se ti je 1 edhe gjithmon ke me mbet ne heroj me kengen qe ke 👍👍
Lulzim Budini
Lulzim Budini Vor Tag
RESPEKT TE PA FUNT PER TY O VLLA GOLD AG PER 🇦🇱PATRIOTIZMIN🇦🇱 QE KE
Ajshe Dervishaj
Ajshe Dervishaj Vor Tag
🤝👍👌🏼🙏
Canan Tezcan
Canan Tezcan Vor Tag
Gold ag in milliyetçi arnavut duygularıyla prim kastığını düşünüyorum. İzlediğim klipleri beni böyle bir düşünceye itti yanlış olduğunu düşünen varsa bilgilendirebilir.
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Vor Tag
Tropoja zemra e kosoves 🔥🔥
Seb Gashi
Seb Gashi Vor Tag
Trradhtaret e Kombit Shqiptar me Dislike . Po ku ka sikur Zemra e Shqiptarise Tropoja Legjendare. Lavdi UCK
SOPHIE Xhaka
SOPHIE Xhaka Vor Tag
Si gjithemone Znj Dava Gjergji e pa pame RESPEKTE per ju e pa arritshme...
blueibabygirl07
blueibabygirl07 Vor Tag
Love from America 🙏💖
Halil Celaj
Halil Celaj Vor Tag
Golld Qenef Turceli Magjypi ,mohoj Shqiptarizmin per fene .Ti dote mbetesh padhaporta e flliqur per shqiptaret.Merr caklat dhe kput qafen dhe shko Talliban, se semeriton te jetosh ne Kisove.
Lion Fr
Lion Fr Vor Tag
E dua Kosoven e Shqiperin jam n gjendje pa fine dyshimi me dhane jeten per kto troje, por ti o Gold ag je interesgji per pare pi perdorshe krejt metodat edhe ne kete rast me ate kallash t drunit ,kurr sti ngoj kanget tua.
Lion Fr
Lion Fr Vor Tag
O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .
Ani Ani
Ani Ani Vor Tag
Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven
hoiy vinosa
hoiy vinosa Vor Tag
Si doni me pa kangen ë Re t'Goldit hajdeni në Kanalin tem zyrtar Gzim Rexhepi edhe degjoheni para se me dal 🇦🇱❤ Ju dua shum fansat ë Gold AG's! 😍😘❤
Tommy Gojcaj
Tommy Gojcaj Vor Tag
✊✊✊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✊✊✊
Sedat Kelmendi
Sedat Kelmendi Vor Tag
goldo ag ❤ 🇦🇱
mateo Dana
mateo Dana Vor Tag
DAVA GJERGJI ikona e muzikes gege . emer i gdhendur perfekt ne memorien e shqiptareve anembane . resp.
hoiy vinosa
hoiy vinosa Vor Tag
Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Murad Kurteriç
Murad Kurteriç Vor Tag
MÜZİK GÜZEL BRAVO KOSOVA
CEMO SHKUPI
CEMO SHKUPI Vor Tag
#LAVDI Bylbyl Breçani.
Ermelinda Lajcaj
Ermelinda Lajcaj Vor Tag
Shuuuuum shum bukur te lumt dava por dhe kti ku ka knua me ty ini yjet e kombit ..zemrat e shqipes..ma bukur nuk ka kashkon ...❤👌😇
Mobiles Samsunga10s
Mobiles Samsunga10s Vor Tag
Kenga shqipe ta vlon gjakun 👍👏
Igli Mija
Igli Mija Vor Tag
Myte
Mario Jano
Mario Jano Vor Tag
Shume kenge e bukur, respekt per te dy kengetaret tane te dashur qe na dhurojne dhe na bejne krenare duke u kenduar trimave
sevdail sevdail
sevdail sevdail Vor Tag
Kshtu ekemi pas adet ne shqipteret brez pas brezi
M-M marku
M-M marku Vor Tag
Si gjithmone the best.👌👌👌👌☝️
Hoti Bujar
Hoti Bujar Vor Tag
Respekt gold je ylli shqiptaris Respekt 👍👍
erlis 24
erlis 24 Vor 2 Tage
Na bo naj kong per matianet,burrelin.
ema onuzi
ema onuzi Vor 2 Tage
😚🥰💎
ema onuzi
ema onuzi Vor 2 Tage
✌💎
Alberi Gashi
Alberi Gashi Vor 2 Tage
,
Besa Plaku
Besa Plaku Vor 2 Tage
Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ηλ.ελζ ελεζ
Ηλ.ελζ ελεζ Vor 2 Tage
Sa bukur.ju lumte goja o yje.👏👏👏👏👏👏👏👏
vasil marashi
vasil marashi Vor 2 Tage
Zoti i rujt te gjithe shqiptart.
selimi fadil
selimi fadil Vor 2 Tage
Ju LUMT goja RRESPEKT
Deti.E
Deti.E Vor 2 Tage
Flm gold qe ke respektu zonjen Dava gjergji ajo eshte e zonje e madhe respect per te dy zoti e bekoft kombin shqiptar
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 2 Tage
Pershendetje Speciale per Tropojen Malsin e gjakoves
misuyy fong
misuyy fong Vor 2 Tage
🇦🇱✌️
Luljeta Gjeloshgjokaj
Luljeta Gjeloshgjokaj Vor 2 Tage
Shum e bukur kenga Bravo👏
misuyy fong
misuyy fong Vor 2 Tage
Shum bukur👍
Valentina V
Valentina V Vor 2 Tage
🇦🇱❤❤❤
indrit tota
indrit tota Vor 2 Tage
Superrrrrrrrrr
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 2 Tage
udhheq ket shqiptari
Muli Time
Muli Time Vor 2 Tage
Goldi si gjithmon👍
Lulzim Gashi
Lulzim Gashi Vor 2 Tage
O gold aga mir ike vnu flokt edhe ti ne turki bravo
Ramiz Biba
Ramiz Biba Vor 2 Tage
shabsnçela
Artan Gega
Artan Gega Vor 2 Tage
Ju kendoft zemra
DJ Skifter Mistreci
DJ Skifter Mistreci Vor 2 Tage
Nji KOMB 🇦🇱 🇽🇰 Nji GJAK
Xhevdet Gashi
Xhevdet Gashi Vor 2 Tage
Respekt per te dyt këngëtart jeni te Mrekullushem 👏👏👏👏👏👏
Osman Ruçi
Osman Ruçi Vor 2 Tage
Ty të qofët hallall gjir i nanës.Të këndofët zemra gjithë jetën
Agim Kopani
Agim Kopani Vor 2 Tage
Si ky djal lindin rrall.1 ne nje shekull
Lili Karfia
Lili Karfia Vor 3 Tage
Une di qe Dave Gjergji eshte Pukjane🤔🤷‍♀️😏?!
viola ola
viola ola Vor 3 Tage
O kosov zemer te kam
bodoy euir
bodoy euir Vor 3 Tage
Un jam nga Lekbibaj, Zona Nikaj - Mertur Hajde like giith Tropojant e tan Shqiptart ktu 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🌹!
t.v. 45
t.v. 45 Vor Tag
Pershendetje or vlla nga mergimi mertur guri gjakova
shpetim sinani
shpetim sinani Vor 3 Tage
Shum bukur👍
Vlore Hajdari
Vlore Hajdari Vor 3 Tage
🇦🇱✌️
Alfred kola
Alfred kola Vor 3 Tage
Ju kendofte zemra shum bukur keni kendu per Kosoven
Me Hej
Me Hej Vor 3 Tage
Lavdi deshmorve, juve ju lumt per ket kang kaq prekse, populli shqiptar gjithmon kadit mi mbrojt trojet e veta po udhheqsat tradhtar po e kthejn vendin permas, spo ka kush me udhheq ket shqiptari
bodoy euir
bodoy euir Vor 3 Tage
Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..
JueltaNoel JueltaNoel
JueltaNoel JueltaNoel Vor 3 Tage
Ju kendoft zemra ,dy zera te mrekullueshem🌹🌹
Juliana Bakou
Juliana Bakou Vor 3 Tage
Zoti te dhente jete se je PATRIOT o djale
Aty Ketu
Aty Ketu Vor 3 Tage
Pa za te bukur kan vashat dhe burrat e Tropjes e Hasit. Rroft e qoft pergjithemon Shqiptarija dhe UÇK-ja. Ju pershendes nga zemra e Shqiptaris Kosov 🇦🇱👍🇽🇰
lenc skura
lenc skura Vor 3 Tage
Love love me
Misim Shabani
Misim Shabani Vor 3 Tage
Prshndetje nag Tetova
Gledi Dushku
Gledi Dushku Vor 3 Tage
djemt tropojan te fjales e te pushkes 🇦🇱
Valona Citty.007
Valona Citty.007 Vor 3 Tage
deshow.info/watch/gHsCQ3UHekk/video.html kiçe llomotit ..
mnika voli
mnika voli Vor 3 Tage
xhennet firdeus ne ahiret !
Engjell isaku
Engjell isaku Vor 3 Tage
Dy Legjenda me ni Klip 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jana krener Johana kener
Jana krener Johana kener Vor 3 Tage
Lll o
hikmete bajraliu
hikmete bajraliu Vor 3 Tage
Respekt 🇦🇱🇽🇰🇧🇪
Fatmir Dervishaj
Fatmir Dervishaj Vor 3 Tage
Hallall se gjithmon #1👑🇦🇱🇽🇰🇦🇱
mnika voli
mnika voli Vor 3 Tage
Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte
Avni Halilaj
Avni Halilaj Vor 3 Tage
Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..
Enver Demalia
Enver Demalia Vor 3 Tage
Bravo ju rujt zoti
butti fdft
butti fdft Vor 3 Tage
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪
Petrit Bajraj
Petrit Bajraj Vor 3 Tage
Ju lumt zeri legjendat shqipetare🤚
Gzim Brahaj
Gzim Brahaj Vor 3 Tage
Bravo!!!!
Toni Montana
Toni Montana Vor 3 Tage
Evvv Dava gjergji zanin pushk e paska edhe po I shkojka i lumt🤘
Sefer Limja
Sefer Limja Vor 3 Tage
Te lumt goha oer kosov e shipni
butti fdft
butti fdft Vor 3 Tage
❤️❤️❤️❤️❤️
Erisa Besmir
Erisa Besmir Vor 3 Tage
Bravo super bravo
IB BOIS
IB BOIS Vor 3 Tage
Je mir de
Shukrije Basha
Shukrije Basha Vor 3 Tage
Genug shum eh mir ju lumt
DARDANET ILIRET
DARDANET ILIRET Vor 3 Tage
Une vendosa nji Kanè me ja shkrue kesaje Mèretreshe edhe Gold AG qe ne deshrofeshi te kendoje se bashku Ose me Vèazrite Leshi. Ne qofese kam ndoni gabi e permison se une 70 vjeqaer ne gurbet xhsye e germave tashe po mi hane gomari. O Moj Liri e Daredanis O Moje Kosovè e Daredanis,u bèrè shtetè pasè Lirisè. O Fèlamur me shum Nishane nepèr Shekuj kurrè su ndale,nèper burxhe e kosoves shumè Valove. Fèlakè e kuqe si Ret e Zeza e tè Skuqera si Lotè e Gjak nè Kosove. Fèllad i bukur nè atè Kosove e ne Shqipri fryne stuhija pèr knaqèsi. Valone Fèlamuri i Pnvènvarès Qyshè nè kohen e Liris sè Darèdanis. E Dham Besen e Shqiptarisè Qyshè nè kohen e Liresè. Tè gjith Kosova tek te Vari i Pajazit me lidhe besen vèllau me vèlla pèr sato jeta mos me u nda. Pèr kèt tokè tè shejtè kur mos me u nda vèllau me vèlla ,si Krishter e Mislimon jemi Vèllazèr te tan Komèb e nji Qendrim. Zoti e Bekofèt ket Komèb Shqiptarè. Kete e kashkrue nji i lindure Llapè e i Riture ne Prishtinè. Une jetoje ne gurbte 28 vite. Une jame 70 vjeqaere. Emri imi asht ky. Jusuf Visoka Fetahu nga dijasepora e ranèd.Ju pereshendese qe te merni ket kange edhe te me shkrue ju mbretreshe qe e muertè.
Nexharije Emerllahu
Nexharije Emerllahu Vor 4 Tage
Bravo. 2 🌟🌟👏👏
Anila Miza
Anila Miza Vor 4 Tage
SHUME BUKUUUUUR....👏👏👏 GOLD AG ❤⭐😘
UNITED STATES OF ALBANIA
UNITED STATES OF ALBANIA Vor 4 Tage
Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte
Far.
Far. Vor 4 Tage
Ju lumtë!
Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari
04:14
Gold AG - Sofra e nanës
04:06
Gold AG
Aufrufe 1,7 Mio.
Nico Santos - Wings (aus dem Film Drachenreiter)
3:43
Who's Most Likely | The D'Amelio Family
15:08
The D'Amelio Family
Aufrufe 1,4 Mio.
Gold AG - Sokoli
03:39
Gold AG
Aufrufe 3,9 Mio.
Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina
03:26
Shyhrete Behluli & Gold AG - Gurbetqari
04:38
VizioniLibonia
Aufrufe 12 Mio.
Nico Santos - Wings (aus dem Film Drachenreiter)
3:43
Who's Most Likely | The D'Amelio Family
15:08
The D'Amelio Family
Aufrufe 1,4 Mio.
FRESH TORGE X EHRENPFLAUME - Verrücktes Experiment
1:32:20
Wie entstand unser Bewusstsein? (feat. Simplicissimus)
8:35
Dinge Erklärt – Kurzgesagt
Aufrufe 398 Tsd.
Hattest du Sex? - DRUCK Nora - Clip 23
5:00
DRUCK - Die Serie
Aufrufe 124 Tsd.
React: PietSmiet kocht Brammens Lieblingsessen
29:39
Şeref Sözü | 2. Bölüm
2:13:21
Şeref Sözü
Aufrufe 1,5 Mio.