Butrint Imeri - Si përpara

  Aufrufe 3,345,250

AVD Digital

AVD Digital

Vor 10 Tage

Stream or Download „Si përpara“ by BUTRINT IMERI here 🎧
avd.lnk.to/SiPerpara 🎧
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
Lyrics by Butrint Imeri, BigBang & Nuk
Directed by Valon Aziri
Video by CINEGR8
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BUTRINT IMERI on Instagram: Butrint_Official
96 on Instagram: 96mgmt
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

KOMMENTARE
Brunilda Abazi
Brunilda Abazi Vor 3 Minuten
Super
m Beshiri
m Beshiri Vor 45 Minuten
Bravo❤❤😊😊
AdrianUCK
AdrianUCK Vor Stunde
A pe Din najkush qvar maic i ka veshun butrinti ktu ? 2:05
ina ina
ina ina Vor Stunde
🔥🔥🔥😍
gersi mobile
gersi mobile Vor Stunde
Super kenge😘😘😘😘 love trinti♥♥💕♥♥💕
omar beqiri
omar beqiri Vor 2 Stunden
super
aola wili
aola wili Vor 2 Stunden
n'andrra? (haaah) Love you so much😍😍😍 Plz like❤️
fabi kqiraj
fabi kqiraj Vor 2 Stunden
bravo❤❤
The3DProjects
The3DProjects Vor 2 Stunden
Meso shqipen, si dikur ose si me par thuhet . Jo perpara , kjo dmth dicka tjeter.
The3DProjects
The3DProjects Vor 32 Minuten
@ina ina mos je qorr?? Lexo siper cka thash.
ina ina
ina ina Vor Stunde
Si i bie Si përpara sipas teje 🤨🤔
The3DProjects
The3DProjects Vor 2 Stunden
Shoku i zi je, i bardh si Shqipet e vjetra nuk bohesh, sorry .
aola wili
aola wili Vor 2 Stunden
Love it❤️🌹
gons jusugi
gons jusugi Vor 3 Stunden
oo bebyy
gons jusugi
gons jusugi Vor 3 Stunden
ta ha zaninn
Maria Dardha
Maria Dardha Vor 3 Stunden
A kena mu dasht na t'dy si perpara? A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla? A kena mu dasht na t'dy si perpara? A kena mu dasht na t'dy vec n'andrra? #### Kur pa mu ti s'ke nejt, Un pa t'thir ti s'ke flejt, Tash e di qut je ti se so njejt, A thu,A thu a vjen? A thu a vjen ti,, apet? A thu a vjen ti apet? A thu a m'vjen ti apet? Se un,un me ty, Shum sene si kena kry, Shum sene I kena n'kry, Vec me t'pa un n'sy e me t'pyt.. #### A kena mu dasht na t'dy si perpara? A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla? Akena mu dasht na t'dy si perpara? A kena mu dasht na t'dy vec n'andrra? ##### Njejt si cdo nat, Telefoni bon, po s'vlen asnjona, Per ty po menoj un all night,all night, Hajde bona krejt alright, alright, , Njejt si cdo nat,BAJT,, Se ti s'je kthy prap, Per ty po menoj un all night, all night, Hajde bona krejt alright, alright, , Hey mama,Hey mama, Ti hajt falma,Hajt falma ti, Hey mama lej tana ti, Se te une krejt I ki, Hey mama hajt falma ti, Se s'bon ma tu t'thir cdo dit, Hej mama,lej tana ti... ### A kena mu dasht na t'dy si perpara? A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla? A kena mu dasht na t'dy si perpara? A kena mu dasht na t'dy vec n'andrra? ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Fff Bbbb
Fff Bbbb Vor 5 Stunden
love you Butrinti meri 😘😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋💋
Andi _cds
Andi _cds Vor 6 Stunden
😘😘😜😘🤫🤫
dren bujupaj dren bujupaj
dren bujupaj dren bujupaj Vor 9 Stunden
kanga ma e mir e 2020
Berbuce Iseni
Berbuce Iseni Vor 19 Stunden
Urine ditelindjen ishalla 180 vjeq
ina ina
ina ina Vor 19 Stunden
💙🥺
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka Vor 19 Stunden
Edukata shoqerore.!’ 🕯💳
olta germenji
olta germenji Vor 19 Stunden
♥️
Luan shakur
Luan shakur Vor 21 Stunde
👎
Mike Saraft
Mike Saraft Vor 21 Stunde
♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.* *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.* *Kjo është dashuria e vërtetë !!! (shikoni lart dhe pyesni TI)*
Durim Hoxha
Durim Hoxha Vor Tag
❤❤❤❤❤
okow tina
okow tina Vor 20 Stunden
#dreamgirl2
Albina Pjeteri
Albina Pjeteri Vor Tag
🌹🌹🌹🌹📬🎂🎂🎂🎂🎂🎁🎁🎁🎀🎀🎀🎊🎈🎈🎈💓💓💓
okow tina
okow tina Vor 20 Stunden
#dreamgirl
Selena Selena
Selena Selena Vor Tag
Love it❤️🌹
Krasniqi Imrane
Krasniqi Imrane Vor Tag
Bravo trinti
Qendresa Maloku
Qendresa Maloku Vor Tag
♡♡♡♥♥♥☆☆☆★★★
flutura dokollari
flutura dokollari Vor Tag
Jan ndar me te vertet
je ma
je ma Vor Tag
brauch ne pause von dem lied habs zu oft gehört...
Aulona rrustemi
Aulona rrustemi Vor Tag
❤❤❤❤❤❤❤
Donarta Hoti
Donarta Hoti Vor Tag
Butrint je me i miri per typo me noj hej Momo
GOLDENBOY 05
GOLDENBOY 05 Vor Tag
BUTRINT IMERI NE LIDHJE ME ...😍😍😍😍😍 deshow.info/watch/PN2aTD1tKrY/video.html
GOLDENBOY 05
GOLDENBOY 05 Vor Tag
BUTRINTI NE LIDHJE ME E..... deshow.info/watch/PN2aTD1tKrY/video.html
Seriale Turke
Seriale Turke Vor Tag
Pershendetje.. serialet me te reja do ti gjeni ne kanalin tone
Opinin Bii
Opinin Bii Vor Tag
Cila po ju pelqa shum: Geti&Majk😻Zhytm Dafina&lumi&Ledri😜aman Kida&Mozzik❤PP or Madona Dhurata 🙌ferrari Butrinti👅si perpara
Maria Dardha
Maria Dardha Vor 4 Stunden
Butrinti: si perpara
Bleona Todaj
Bleona Todaj Vor 9 Stunden
Krejt kan te miren e vet
ina ina
ina ina Vor Tag
Butrint 💥💣
Trintesa 1996
Trintesa 1996 Vor Tag
Bebi😍
Aida Morina
Aida Morina Vor Tag
💋💖💖💖💖💖💖💖💖❤❤❤❤❤
HELLNO
HELLNO Vor Tag
KLIKO KTU👉deshow.info/watch/wnvyhxWUQ70/video.html
DR IP
DR IP Vor Tag
#dreamgirl
DR IP
DR IP Vor Tag
#dreamgirl2
DR IP
DR IP Vor Tag
#dreamgirl2
DR IP
DR IP Vor Tag
#dreamgirl2
DR IP
DR IP Vor Tag
#dreamgirl2
DR IP
DR IP Vor Tag
#dreamgirl2
DR IP
DR IP Vor Tag
#dreamgirl2
DR IP
DR IP Vor Tag
#dreamgirl3
Domi Laura
Domi Laura Vor 2 Tage
🔥🔥🔥
Shqip Channel
Shqip Channel Vor 2 Tage
At nan kurv ta qifsha more peder
Olivia Fetai
Olivia Fetai Vor 2 Tage
Dashuria Ime tiiiiiii 🤗🍫🍫❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘❤️❤️😘😘
besa kmn
besa kmn Vor 2 Tage
Like kush e don BUTRINTIN
ina ina
ina ina Vor 2 Tage
3M
Ola Ola
Ola Ola Vor 2 Tage
3 millyyyyy😃😃😘
zejnep islami m
zejnep islami m Vor 2 Tage
Love yoo💓💓💓💓💓💓
Gjyk Bajri
Gjyk Bajri Vor 2 Tage
Degjoni 1 here grupin me Te famshem ne vote Blackpink
Mexhid Mustafi
Mexhid Mustafi Vor 2 Tage
urime ditlindjen trinti edhe 100 tjera tlumtura❤💙🖤
ina ina
ina ina Vor 2 Tage
Kush osht gati për duo?? 🤫🤐🔥 It's coming😜🤪
ina ina
ina ina Vor 2 Tage
@Bělļã_ Bûțříñţ Imêří nuk e di por di që është se shpejti tha trintiii🤪
Bělļã_ Bûțříñţ Imêří
Bělļã_ Bûțříñţ Imêří Vor 2 Tage
Whatt kur po vdes kur aman.me thuj o ina.♥?????????????????
ina ina
ina ina Vor 2 Tage
💥🔥
Klea Koka
Klea Koka Vor 2 Tage
Cfar ju ke bere flokeve keshtu trinti?😣 Ti ke qene kengetari im i preferuar
ina ina
ina ina Vor 2 Tage
Si mund t'a kesh të preferuar 1kengtar vec se ka flok e bukur Tani po thu se nuk më plq se ka ly flok🤦‍♀️ sa palidhje 🙄 flisni😒
Klea Koka
Klea Koka Vor 2 Tage
Edhe 100 vite te lumtura 💋💗
Leo Zharri
Leo Zharri Vor 2 Tage
😍😘😘😍😍
Aisela Shkreli
Aisela Shkreli Vor 2 Tage
Super hit 😍🔥🔥🔥
Kristianqq1qdre5 Cenalia
Kristianqq1qdre5 Cenalia Vor 2 Tage
🥵🥵🥵
Luciano Shermadhi
Luciano Shermadhi Vor 2 Tage
Kenge super sepse e kendon dikush me talent ❤❤💋
alida flus
alida flus Vor 2 Tage
n'andrra? (haaah) Love you so much😍😍😍 Plz like❤️
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka Vor 2 Tage
💡🇮🇩
Milot FN
Milot FN Vor 2 Tage
😇😇😍💓💓💓💝💝💝💝💝2020🔥🔥🔥🔥🔥👍👈
ina ina
ina ina Vor 2 Tage
😍
alida flus
alida flus Vor 2 Tage
Une e urrej butrintin(mendimi im ☺) por kji kenge me plq vertet💕
TEKSTE KËNGËSH
TEKSTE KËNGËSH Vor 2 Tage
Spoti is👌👌💋💋❤❤💓💓💓💓💓😍😍😍
Bělļã_ Bûțříñţ Imêří
Bělļã_ Bûțříñţ Imêří Vor 2 Tage
E di,eshte pak vone per te te uruar pasi eshte ora 23:50.Po me mire vone se sa kurre.Uroj qe kjo dite te kete qene dita jote me e lumtur.Pasi ti meriton te jesh i lumtur gjithe jeten.Ndodhite e fundit nuk duhet ti permendim.Por ja qe ti kalosh te gjitha veshtrisite eshte teper e lodhshme.Forca mund te gjindet shume lehte tek ty.Ka pra tek ty jam mbeshtetur dhe une qe te gjej force per cdo gje.Pasi ti je forca e gjithe butriorsave.Te uroj te behesh edhe 10000000 vjec e t'ia kalosh sa me bukur ne mbremjen e sotme.Ti them keto fjale pasi ti ke nje mrekulli.Ti je nje engjell i rene nga qielli i vili sot ka 24 vite qe gjendet midis nesh dhe qe do vazhdoj te jete prane nesh pergjithmone.Te dua mrekulli!♥♥♥♥♥
ina ina
ina ina Vor 2 Tage
Aty ku esht komenti yt jan 3pika : shtypi dhe do dal edit* dhe rregullon nëse ke shkuj ndonjë fjalë gabim😝
Bělļã_ Bûțříñţ Imêří
Bělļã_ Bûțříñţ Imêří Vor 2 Tage
Ja * Je* Cili* Me falni per gabimet
Liridona Kelmendi
Liridona Kelmendi Vor 2 Tage
Po shum mir
Liridona Kelmendi
Liridona Kelmendi Vor 2 Tage
Po po mir
Servis Albania
Servis Albania Vor 2 Tage
URIME DITELINDJEN TRINTI 😍💖 ❤I LOVE YOU 🎊🎉💯💯💯💯
Merlina Lacaj
Merlina Lacaj Vor 2 Tage
Butrint te uroj nga zemra gezuar ditelindjen 🎂🎉🎂. Te vesh edhe 💯vjec dhe sa me shume gezim ne jeten tende 💖💋. Love you 💖💘
nikol Gani
nikol Gani Vor 2 Tage
Sa keng e bukur❤️❤️❤️ku eshte ky vend
Semir Ramoviq
Semir Ramoviq Vor 2 Tage
Njejt si cdo natë bajat! 😌🤪
Afrim Sylaj
Afrim Sylaj Vor 2 Tage
Edhe 100 vjeç gezuar ditelindjen Ilove you
Afrim Sylaj
Afrim Sylaj Vor 2 Tage
O butrint bani flokt e zeza prap se nuk te shkojn te verdha bravo hit 💋💋hit❤❤❤
Ermira Mehmeti
Ermira Mehmeti Vor 2 Tage
["Si përpara"] ❤👇❤ A kena mu dasht na t'dy si përpara? A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla? A kena mu dasht na t'dy si përpara? A kena mu dasht na dy veç n'andrra? .... {Verse 1} Kurrë pa mu ti s'ke nejt Une pa t'thirri ti s'ki flejt Tash e dim qut je ti se so njejt' A thu,a thu, a vjen? A thu a vjen ti apet? A thu a vjen ti apet? A thu a m'vjen ti apet?(Ha-ah) Se une une me ty Shume sende s'i kena kry Shume sene i kena n'kry Veq me t'pa n'sy e me t'pyt [Chorus] A kena mu dasht na t'dy si përpara? A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla? A kena mu dasht na dy si përpara? A kena mu dasht na dy veç n'andrra? .... [Verse 2] Me ti çdo nate Telefoni po po s'vlen asnjona Për ty po menoj all night,all night Hajde bohna krejt alright, alright,ha-ah Me ti cdo nate bajat se ti sje kthy prap Per ty po menoj all night ,all night Hajde bohna alright, alright,ha-ah Hey mama,hey mama, Ti hajt falma,hajt falma ti Hey mama,lej tana ti Se te une krejt i ki Hey mama, hajt falma ti Se s'bon ma tu t'thirr çdo ditë Hey mama,lej tana ti ... [Chorus] A kena mu dasht na t'dy si përpara? A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla? A kena mu dasht na dy si përpara? A kena mu dasht na dy veç n'andrra ? ❤❤❤🔥🔥🔥
Ja Moin
Ja Moin Vor 15 Stunden
Flm💥
Aneza Sulejmani
Aneza Sulejmani Vor 2 Tage
Trintii jam ba sot 1 vjet butriorse te dua shumm urime ditelindjen te uroj edhe 100000000te tjera me kete sukses madheshtor qe ke te uroj fat gjat jetes tende karrieres tende dhe gjat gjdo hap qe Ben te du Trintiii
Adelina Hasa
Adelina Hasa Vor 2 Tage
💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖👌👌👌👌👌👌👍💞💞💖
Butrint Imeri - Kush?
03:34
AVD Digital
Aufrufe 20 Mio.
Mein OUTING! Danke für euren Support!
4:04
Anni Die Ente
Aufrufe 189 Tsd.
Zate - Verstummt im Mittelpunkt
2:27
Zate Musik
Aufrufe 30 Tsd.
Dhurata Dora - Ferrari
03:05
Dhurata Dora
Aufrufe 5 Mio.
Irkenc Hyka ft. Nora Istrefi - Tymi Dashnis 2
03:38
Venera Lumani, Lind Islami - Ma shumë (Official Video)
03:11
Butrint Imeri - Prita (Acoustic)
02:30
Butrint Imeri
Aufrufe 4 Mio.
Valza x Kanita - Hala
02:42
MIXEY MUSIC
Aufrufe 167 Tsd.
Anxhela Peristeri - Dashni
02:55
Anxhela Peristeri
Aufrufe 264 Tsd.
B2N & Megan - Marsida
02:50
B2N Beatz
Aufrufe 1 Mio.
TIKA - HEROINA (Prod. Nurteel)
02:22
TIKA
Aufrufe 1,1 Mio.
Mein OUTING! Danke für euren Support!
4:04
Anni Die Ente
Aufrufe 189 Tsd.
Zate - Verstummt im Mittelpunkt
2:27
Zate Musik
Aufrufe 30 Tsd.
Nu51 - Mehr davon (prod. by Zimzala)
2:32
Bantu Nation Channel
Aufrufe 108 Tsd.
LUCIANO - NACHT ZU KURZ
4:05
LOCOSQUAD
Aufrufe 1,2 Mio.
Brüder4Brothers - Burn fire, burn for me [Official Video]
3:50