Anxhela Peristeri - Dashni

  Aufrufe 530,204

Anxhela Peristeri

Vor Monat

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Anxhela Peristeri - Dashni
Music: Anxhela Peristeri
Lyrics: Anxhela Peristeri
Arrangment: Elvis Kercini (De Vox)
Video: Shiva Picture
Image director : Joni Peci
M.U.A : Lorel
Directing by : Juli Lutovac
Follow me on #Instagram:
anxhelaperisteriofficial_

KOMMENTARE
Alush Bajrami
Alush Bajrami Vor 2 Tage
Vetem k... Do kjo gjite diten tja mbash brenda
Μαρια Κικου
Μαρια Κικου Vor 4 Tage
Sa keng pa lidhje text koti te gjitha kenget njesoj ndrysho o goc
Eltona Cani
Eltona Cani Vor 4 Tage
🤣🤣🤣
orhide latifi
orhide latifi Vor 5 Tage
Shume kot
Dhimitri balli
Dhimitri balli Vor 7 Tage
Shume bukur 😉😉😘
Erigent Bilali
Erigent Bilali Vor 9 Tage
Bravo te qofte anxhela cdo kenge te re qe nxjer dihet qe sukseksin e ke te garantuar.respekte nga une Gent CAMI
Leonora Tomo
Leonora Tomo Vor 9 Tage
Je shume kengetare mire ,interpretim ze ,me pelqen shume.Suksese.
Mimoza Reci
Mimoza Reci Vor 9 Tage
Super kenge. Bravo Anxhela
Artiola Saiti B B
Artiola Saiti B B Vor 13 Tage
Super kenge o Anxhela Peristeri bravo te lumte o loqka jem Super Kange e mire Dashnije Dashni Je nje Super Kengetare o Anxhela
Boco Boci
Boco Boci Vor 15 Tage
Anxhela je zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hello people
hello people Vor 20 Tage
Vec ne Shqiperi ndodh qe kengetaret bejne dhe tekst dhe muzike vet haha
Albania Tr
Albania Tr Vor 20 Tage
Zeri jot brilant te ben ti degjosh me qindra her kenget e tua. Je artiste e kompletuar. Bravo❤️❤️❤️🥰🥰🥰👏👏👏
Mario
Mario Vor 21 Tag
O rrush ❤💋
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo Vor 26 Tage
Uaaaaauuuuuu këngë fantastike 😍
Dajana Shehi
Dajana Shehi Vor 28 Tage
Tex esht shume i bukur ... se na i shpifen degjojme keng dhe duhet nji ore ti marim vesh car thuan ...
Popcorn & Chill
Popcorn & Chill Vor 29 Tage
Hahaha super Sen ✌️👌😂
Greta Myrteza
Greta Myrteza Vor Monat
Ajo renia ishte fantastike shume e bukur urime
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao Vor Monat
Super👌
Kristi Ina
Kristi Ina Vor Monat
❤🦋🌹🌹🦋❤
Aleandro Lazaj
Aleandro Lazaj Vor Monat
Sa me pelqen zeri juaj@anxhela peristeri❤!
jani84
jani84 Vor Monat
Duhet të ketë qëne i dehur ai kompozitor që të ka bërë tekstin.. Shumë text i varfër.. Kam simpati për ty si kengëtare, por kësaj rrallë shumë dobët!
Sabjona Hoxhaj
Sabjona Hoxhaj Vor 24 Tage
Ate mendoj dhe un shum keng pa lidhje😏
Su Pr
Su Pr Vor 29 Tage
Kenge verore , i ka bere vete tekstin e muziken.
Ersa Ersa
Ersa Ersa Vor Monat
Shum keng e bukur bravo Anxhela qellon gjithmon keng qe ngelet gjat!!!!❤️❤️🇦🇱👐🏻❤️
Kevim .M
Kevim .M Vor Monat
Të bëj një pyetje ështe tani tashti ose dashni
home made
home made Vor Monat
ti je dashni mi goce, sa e mire je
Nusret Sula
Nusret Sula Vor Monat
Shum je seksi bukoroshe
John Economou
John Economou Vor Monat
Amazing song and clip !!!
Dess AnT
Dess AnT Vor Monat
Text💞 Komplet pa plan dola ate nate,me dukej e gjate Me dy, tre vet u ulem ne bar me bo muhabet 1,2,3 gota i ktheva me fund Mu zbukuru bota (2×) Dhe ja ku t'pash, te gjitha i lash Pertoke me syte e tu te bukur une rashe (Ref) (2×) Une rashe n'dashni Pa me thuj se kush je ti Pa me thuj se kush je ti Aaaaaaaa Aty per aty m'puthe me sy T'putha me menje une ty Dhe ca je ti M'pyte a quhem dashni Aty per aty m'puthe me sy T'putha me menje une ty E s'ka koment, quhem dashni jo moment. Dhe ja ku t'pashe Pertoke me syte e tu te bukur (Ref) (4×) Une rashe n'dashni Pa me thuj se kush je ti Pa me thuj se kush je ti Aaaaaaa 🙃
Reti Turrullaj
Reti Turrullaj Vor 7 Tage
B
Xhina Memushaj
Xhina Memushaj Vor Monat
Bravo Anxhela!! Shume e bukur kenga gjithmone shkelqen me nje ze.brilant dhe performance super
Nandu Bandu
Nandu Bandu Vor Monat
Want subtitles
Diana Raszkiewicz
Diana Raszkiewicz Vor Monat
♥️🇦🇱♥️
Vanessa Lico
Vanessa Lico Vor Monat
Che simpatica....molto bella anche🤗
Mike Saraft
Mike Saraft Vor Monat
♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.* *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.* *Kjo është dashuria e vërtetë !!! (shikoni lart dhe pyesni TI)*
Xhulja Vlora
Xhulja Vlora Vor Monat
Mike Saraft ah fillut ju t Jehovait 🥴
Eglantina Demo
Eglantina Demo Vor Monat
Po tekstin do e shkruaj njeri?🤔
ledia kurti
ledia kurti Vor 28 Tage
Haaaaa
Dess AnT
Dess AnT Vor Monat
Tashme e ke textin👍🏻
Sindi Turku
Sindi Turku Vor Monat
❤️🧡💛💚💙💜♥️💝💖💗💓💞💕💟❣️
Jona Al
Jona Al Vor Monat
Kenga shuuum e bukur,fustani i kuq nje must per veren,do e qep u pa puna 😄,trupi ylllllll. Bravo
Jona Al
Jona Al Vor 24 Tage
@C Evans i/e dashur C Evans,merr fryme thelle,gezohu per kete dite te bukur,per te gjitha gjerat e mira qe ke ne jete e mundohu te jesh me pozitiv. Do te bej mire,ke per ta pare. 😊
C Evans
C Evans Vor Monat
Naj flliqt gjuhen. Patjeter esht ta fut must? Spat fjal shqipe por vetem must?
Denada Mitro
Denada Mitro Vor Monat
👏👏👏👏
Fatbardha Hazizaj
Fatbardha Hazizaj Vor Monat
Ti ♥️ si gjithmon Bellissima 😘😘
Raju arora
Raju arora Vor Monat
Beautiful song respect from india🇮🇳❤️🇦🇱
Dilsona Isallari
Dilsona Isallari Vor Monat
E mire dhe origjinale
Ela Myrteza
Ela Myrteza Vor Monat
❤💥💥🥰😊😊😊❤💥😍😍
Hjg Hjh
Hjg Hjh Vor Monat
Alegri.
era Hoxhaj
era Hoxhaj Vor Monat
Bravo nje perl kjo keng 💎👑💞🙏🙏🙏
liseda fernando
liseda fernando Vor Monat
Bravo shum bukur suksese
Bardha Bardha
Bardha Bardha Vor Monat
E lezetshme
Emanuela Prifti
Emanuela Prifti Vor Monat
Shum kenge bukur
Ila Topalli
Ila Topalli Vor Monat
spr kng ishte e dashur anxhelaaa....kng m e bkr qe ke boo bravooo💣💣💣❤❤💘💘💘😍😍😍
Albert Tomaj
Albert Tomaj Vor Monat
Super keng bravo❤️❤️😍😍😍
Lorenc Ndou
Lorenc Ndou Vor Monat
Sa e mire je mi dreq
Eduart Dema Official
Eduart Dema Official Vor Monat
Super realizim kenga & klipi perfekt 👏👏👏
rudina 12
rudina 12 Vor Monat
Hahahhahaha sa bukur 🔥🔥🔥😘😘♥️♥️♥️
Mirand Nela
Mirand Nela Vor Monat
Kengetare Simpatike. Kendon me pasion. Ke stil te vecante. Suksese
Greta Greta
Greta Greta Vor Monat
😘💚💜❤💖
Livia Mustafa-M
Livia Mustafa-M Vor Monat
♥️
8087 Minka
8087 Minka Vor Monat
Ore cpaten keta me keto hite i ka zene karantina 👏👏👏 Anxhela Gena Albani super hite
Kimete Thaci
Kimete Thaci Vor Monat
Super goc
Janina
Janina Vor Monat
Superr💖💖💖
Emirjona Tahiri
Emirjona Tahiri Vor Monat
Aaaaaaaaaaaa pppppaaaaaa rrrrraaaaaaa💖💖💖💖💖💖💖
Odeta Collaku
Odeta Collaku Vor Monat
Une e di kush je ti 😉...Dashni!!
Viola Uka
Viola Uka Vor Monat
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Antonjomatishi Antonjo matishi
Antonjomatishi Antonjo matishi Vor Monat
Super kenge 👏👏👏👏👏
CGP Grey was WRONG
18:10
CGP Grey
Aufrufe 805 Tsd.
Doing Doja Cat’s Makeup!!
16:30
James Charles
Aufrufe 2,5 Mio.
Kylie Jenner Reacts To 'WAP' Music Video Backlash
2:36
Honest Trailers | Avatar: The Last Airbender
9:11
Screen Junkies
Aufrufe 613 Tsd.
Shark Attack Test- Human Blood vs. Fish Blood
17:54
Time to Talk..
17:18
Chloe Ting
Aufrufe 1,4 Mio.
ITZY “Not Shy” M/V TEASER
0:21
JYP Entertainment
Aufrufe 4,1 Mio.
Don't be a Tourist
8:00
Tabbes
Aufrufe 990 Tsd.
Being replaced.
10:17
Gabrielle Moses
Aufrufe 486 Tsd.
Megan Thee Stallion | Revlon Makeup Tutorial
17:21
Megan Thee Stallion
Aufrufe 619 Tsd.
My dog goes swimming for the first time!
0:16
Sammy The Golden Retriever
Aufrufe 281 Tsd.
Unboxing Apple's $129 "Luxury" Cable
7:18
Unbox Therapy
Aufrufe 801 Tsd.
I TOOK A PREGNANCY TEST...
26:12
ValeYas Vlogs
Aufrufe 131 Tsd.
Tom MacDonald - "GRAVESTONES" ALBUM
2:42
Tom MacDonald
Aufrufe 473 Tsd.
42 Dugg - Big 4's (Official Video)
1:50
42 dugg Music
Aufrufe 302 Tsd.
FIRST DAY IN THE NEW HOUSE! Ellie and Jared Move In!
13:50
The global coffee crisis is coming
11:34
My Decaying Mind in Quarantine
9:47
TheOdd1sOut
Aufrufe 8 Mio.
Bonsai Fish Tank
11:16
JunsKitchen
Aufrufe 237 Tsd.
Watching Movie Trailers... Then Guessing Their Review Scores
17:36
FUT 21 | Official Trailer
3:39
EA SPORTS FIFA
Aufrufe 1,1 Mio.
Who Makes The BEST Hot Dog *Glizzy* 🌭
12:37
How Does He Get Away With This?
14:12
JxmyHighroller
Aufrufe 1,1 Mio.
robot boyfriend
0:31
Lilypi2
Aufrufe 211 Tsd.
100k
0:20
Lilypi2
Aufrufe 253 Tsd.
Exposing My Browsing History!
8:53
AmazingPhil
Aufrufe 262 Tsd.
We Need Some Time Apart
20:51
Sailing La Vagabonde
Aufrufe 475 Tsd.
Binging with Babish: Paunch Burger from Parks & Rec
7:59
Binging with Babish
Aufrufe 1,5 Mio.
Meet Kohl (Date #3) | Brooklyn's 10 DATES in 10 DAYS
10:01
Brooklyn and Bailey
Aufrufe 580 Tsd.
LIVE BIRTH OF OUR BABY BOY *EMOTIONAL*
12:57
The Fishfam
Aufrufe 1,5 Mio.
Stephen Sharer - SLUSHIE (Official Music Video)
2:42
Swapping Outfits With A Drag Queen!
16:34
Rclbeauty101
Aufrufe 1,1 Mio.
2HYPE Goes Shark Fishing!
43:23
2HYPE
Aufrufe 1,5 Mio.
MY FIRST DAY OF SCHOOL VLOG  *Senior Year* 2020-21
18:59
Every Drive Thru Ever
10:36
Smosh
Aufrufe 722 Tsd.
Grilled Ribeye Steak Sausage
3:15
Ordinary Sausage
Aufrufe 144 Tsd.
Our Fertility Journey: Episode 10
19:06
The Perkins
Aufrufe 408 Tsd.
Avatar Intro but with Animals
0:10
BLTW
Aufrufe 772 Tsd.
I SURPRISED HIM WITH HIS DREAM CAR!!
11:53
Mama Rug and Papa Rug
Aufrufe 477 Tsd.
WE DID IT
3:44
Deji
Aufrufe 1,5 Mio.
Game Theory: Minecraft, Stop Using Diamonds!
14:30
The Game Theorists
Aufrufe 2,6 Mio.
QUESADILLAS | Mexican Survival Guide
4:07
TheCrazyGorilla
Aufrufe 185 Tsd.
I rescued my cat from the sewer
14:52
Joey Graceffa
Aufrufe 257 Tsd.
$3000 vs. $500 Suspension Upgrade
22:36
Donut Media
Aufrufe 1,3 Mio.
LFR13 - QR, Game 5 - Done - CBJ 3, Tor 0
27:21
SteveDangle
Aufrufe 153 Tsd.
Surprising Thomas with a Motorcycle!!
2:57
Yes Theory PLUS
Aufrufe 171 Tsd.
Trump halts payroll tax, extends jobless benefits
1:40
I hate the "I am not a robot" verification.
4:39
12 Types of People on TikTok
15:05
JianHao Tan
Aufrufe 953 Tsd.
ANSWERING YOUR ASSUMPTIONS ABOUT US 😭
11:12
Carli Bybel
Aufrufe 318 Tsd.
Rating My Wife's Pregnancy Outfits
13:40
SLICE n RICE
Aufrufe 565 Tsd.