Sinan Vllasaliu ft. Meda & Besnik Qaka - Kolazh (Gezuar 2021)

  Aufrufe 1,002,265

ArkivaShqip

Vor 11 Tage

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Produced by Emracom
Orkestracioni: Nurteel & Faruki
Video by MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/77F7LIZ7jlFKkpRSjc7BEA
iTunes: music.apple.com/us/album/kolazh-feat-meda-besnik-qaka-single/1542020162

KOMMENTARE
Lule Gashi
Lule Gashi Vor 16 Stunden
🔥🔥🔥
arsen fier
arsen fier Vor 16 Stunden
Rsspekte per te tre shum kenge e bukur
Fidan Ramadani
Fidan Ramadani Vor 17 Stunden
Dfffhhgv 0
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT Vor 19 Stunden
Cirkuzattt shhummm te ladrum si curk jeni bo .a po i muwhni hunt kapak e po rengni kapak para gjirimeve a😂😂😂
Ori Ori
Ori Ori Vor 22 Stunden
Hhhhjjjkkjjuuujuukjj
jola ola
jola ola Vor Tag
Sa bukur ju shkon dhe kjo rryme👍🇦🇱
sami sami
sami sami Vor Tag
Belle chanson de Soolking 🇩🇿🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇩🇿🇩🇿🇩🇿
Monika
Monika Vor Tag
Legjenda jeni 👑Kur fillon Meda, hypen Energji❤
hen ko
hen ko Vor 18 Stunden
Super kolazh 👍👍
Jumni Jumni
Jumni Jumni Vor Tag
Oj grue a ta leshoj klimen....jo bre leshoje meden. Haha Ce meda
hen ko
hen ko Vor 18 Stunden
3 legjendat👏🎶🎆🧨
Smail Kujovic
Smail Kujovic Vor Tag
,ls.,,sosnitvlmübojpipbmjjmmmkl
Smail Kujovic
Smail Kujovic Vor Tag
Üeäeäè0ööe,ld,lls
Smail Kujovic
Smail Kujovic Vor Tag
SsäSWäASÄSÄSTEUBFYDSÜSÜSÜSÜSÜSÜÜDÜSSÜÜSÖSÖÖSÖÖSÖSÖSÖSÜÜSÜSÜWÜÜWÜSÜSÜÜSÄÄÄSÄSÄSÄSÄÄ😍😘
Ela Celiku
Ela Celiku Vor Tag
🌺
opzz xsin
opzz xsin Vor Tag
3 legjendat👏🎶🎆🧨
bodoti qwiu
bodoti qwiu Vor 2 Tage
🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
Tosi Albania
Tosi Albania Vor 2 Tage
Vafanculo sinanit se seshte shqiptar, Meden dhe shokun psh
Baba ali
Baba ali Vor 2 Tage
me pas mundesi qet meden mos me pa ma mire kish qen po jau prish sharmin k'tyre dyve pff
Ledison Sadria
Ledison Sadria Vor 2 Tage
Mmm9mmmmmmmmmmm
opzz xsin
opzz xsin Vor Tag
SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE
Vjosa Krasniqi
Vjosa Krasniqi Vor 2 Tage
Sa mire këndoni si gjithmonë ju lumt
bodoti qwiu
bodoti qwiu Vor 2 Tage
🔥🔥🔥
Like aMoon
Like aMoon Vor 3 Tage
Bravo ju koft edhe pasket qen te organizuar ketu se ne potpurin e vitit tkaluar meda kendojke ne vend te sinanit sinani ne vend te besnikut hahahahah legjenda 😍
Leonora
Leonora Vor 3 Tage
Mat mirt jeni zani ju shkon si gjith mashallah ♥️ ju 3 e sdritni vendin Qata permas shum palidhje
hen ko
hen ko Vor 3 Tage
3 legjendat👏🎶🎆🧨
Halit Berisha
Halit Berisha Vor 3 Tage
Super kolazh 👍👍
RiN S
RiN S Vor 3 Tage
Super se bashku amo Besniku e ka nje ze brilante ✨👌
Dafina Gashi
Dafina Gashi Vor 3 Tage
❤❤❤❤👌👌👌💔
Skenda 1234
Skenda 1234 Vor 3 Tage
@hen ko jan me qiri
Yllka Selami
Yllka Selami Vor 3 Tage
Wooow Woow wooow Remix
Kamela Pashku
Kamela Pashku Vor 4 Tage
Super keng 👏👏
Leta Berisha
Leta Berisha Vor 4 Tage
🌹🥰
Felber Zoje
Felber Zoje Vor 4 Tage
FELBER ZOJA
Felber Zoje
Felber Zoje Vor 4 Tage
O goja ju lumt o bylbyla gjetmon zemra ju kendoft na knaqt shpirtin😚
Trim Ninaj
Trim Ninaj Vor 4 Tage
Uty
Izzy S
Izzy S Vor 4 Tage
potpuri e shkelqyer
pajtesa lakna
pajtesa lakna Vor 4 Tage
SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE
drttyu liqm
drttyu liqm Vor 5 Tage
🔥🔥🔥
Greta Myrteza
Greta Myrteza Vor 5 Tage
Me pelqen nga here kolazhed dhe meda dhe sinan jan te preferuarit per mua
Visar Kalludra
Visar Kalludra Vor 5 Tage
Aty ku osht sinani ka shyhret respekt legjend
Shpresa Ballolli
Shpresa Ballolli Vor 5 Tage
🌍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤔😷🤗🤗🤗🤗🤗🔐
drttyu liqm
drttyu liqm Vor 5 Tage
Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...
Krasniqi Berat
Krasniqi Berat Vor 5 Tage
👏👏👏
Flora Tahiri
Flora Tahiri Vor 5 Tage
Besnik Qaka super kengtar gjitha zhanret i kendon.. 👍👍👍
ArdianLimanmeraOfficial
ArdianLimanmeraOfficial Vor 5 Tage
Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!
Yasemin Kurtaran
Yasemin Kurtaran Vor 5 Tage
Sırbistanda 'da sıgara içne yasağı getirdim özellikle gümrükte çalısan görevlilere yasak var ! 🇲🇩
Diana Telegrafi
Diana Telegrafi Vor 5 Tage
🇦🇱🙏❤️Shumeeeeee Shumeeee Bukuroooo Ju lumtee🍁💯🙏
Marco Marbach
Marco Marbach Vor 5 Tage
7p9ü8p
Nora Dem
Nora Dem Vor 5 Tage
❤❤❤👌
Kosova Ferizaji
Kosova Ferizaji Vor 6 Tage
Bravo te treve
nijuo joing
nijuo joing Vor 6 Tage
🔥🔥🔥
Girl Girl
Girl Girl Vor 6 Tage
Like pa e ndegju 🤣🥰🥰🥰
Behare Hoti
Behare Hoti Vor 6 Tage
Super veq ma shum kangt e sinanit jan knu
A Belushi
A Belushi Vor 6 Tage
Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...
nijuo joing
nijuo joing Vor 6 Tage
Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾
Bruna
Bruna Vor 6 Tage
wuw sa bukur Gezuar 2021 . te tre bukur 👏🙏
Flora Zyberaj
Flora Zyberaj Vor 6 Tage
Zoti iu ruajte e iu bekofte gjithmone.Faleminderit per momentet e bukura qe na i dhuroni.
Dita wien
Dita wien Vor 6 Tage
Super bravo🥂👌👌👌
Zoja Rrahishta
Zoja Rrahishta Vor 6 Tage
Artista me plot goj
Lulijeta Ibrahimi
Lulijeta Ibrahimi Vor 2 Tage
Hallall ju qoft perfeckt 😍👍👏👏👏👏👏👏
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 6 Tage
❤️❤️
Xhane Xhane
Xhane Xhane Vor 6 Tage
Me te miret. 👍👍👌👌
Sabrije Biqmeti
Sabrije Biqmeti Vor 6 Tage
Shum mire supper👍
Sumeja Blakqori
Sumeja Blakqori Vor 6 Tage
QFAR KËNGE SA E MIR
misolou fout
misolou fout Vor 6 Tage
🔥🔥🔥
Dorian Velija
Dorian Velija Vor 7 Tage
❤❤❤
Argjentina Kadrijafkfmgnf
Argjentina Kadrijafkfmgnf Vor 7 Tage
1ido h3💗🎁🎁🏸🎁🎁🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 7 Tage
👏👏👏👏
misolou fout
misolou fout Vor 6 Tage
qiell dhe pyete atë))
Ramzi David
Ramzi David Vor 7 Tage
Solkinng ft dhorata 🇦🇱🇦🇱🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱
Melazim Vishi
Melazim Vishi Vor 7 Tage
Gjigant'a. 👌👌👌👌
Alenna usa
Alenna usa Vor 7 Tage
Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 7 Tage
Was ist das für eine Döner scheisse
Fidan Pllavci
Fidan Pllavci Vor 7 Tage
Sinan Vllasaliu osht king i Musikes edhe si Sinani mo nuk Lind mo nona ky osht Bossi in Kosoves per Musik
shyqeri_sinani
shyqeri_sinani Vor 7 Tage
🇽🇰🇦🇱
cqvio doli
cqvio doli Vor 7 Tage
❤️❤️
Smirnov TV
Smirnov TV Vor 7 Tage
Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.
Салават Салаватов
Салават Салаватов Vor 7 Tage
Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.
Durim Toca
Durim Toca Vor 7 Tage
👏super 🥂
Azra Melek
Azra Melek Vor 7 Tage
Hajde jashaaaaaa
Zima Nzr
Zima Nzr Vor 8 Tage
Besnik hallal koft zanin
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak Vor 8 Tage
💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Ozmon Ukaj
Ozmon Ukaj Vor 8 Tage
Öoi
Semie Frangu
Semie Frangu Vor 8 Tage
👌
Ma Vi
Ma Vi Vor 8 Tage
Was ist das für eine Döner scheisse
Roland Prini
Roland Prini Vor 8 Tage
BRAVO MEDA EDHE SINON VllASALIU EDHE BESNIK QAKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
A A
A A Vor 8 Tage
Si loqka valla bravo super keng ❤️😍💋😘
Hello OO
Hello OO Vor 8 Tage
Mas miri dej tash bash kponim
Dede Bezhi
Dede Bezhi Vor 8 Tage
Kënget e mira. Sjelljet si Fmija ☹
jana jana-jana
jana jana-jana Vor 4 Tage
Adoleshecn ala se paskan kalu per at sjelljet zerroooo🙄
Nefise Zeneli
Nefise Zeneli Vor 8 Tage
Ju e boni mas miri ju lumtt e knofshi gjith naj knaqt zemren zoti ju knaqt 💃💃💃
AlbanionStallion
AlbanionStallion Vor 8 Tage
Deutsche Trends kicken wieder 👌
Marjana Gjergji
Marjana Gjergji Vor 8 Tage
👏
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe Vor 8 Tage
Das ist nicht albanisch was stellen diese idioten dar 😅
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe Vor 5 Tage
@Tina was willst du damit jz sagen hahaha jeder hat seine eigene Meinung du Patriotin
Tina
Tina Vor 5 Tage
@Shqipe Shqipe Ein paar Stellen und jetzt? Was ist so schlimm daran? Warum kann man die Musik nicht einfach genießen, sondern muss immer dran kritisieren. Albanische Lieder sind einfach 🔥 egal ob mit oder ohne rumänisch/bulgarisch.
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe Vor 5 Tage
@Tina das ist bulgarisch/rumänisch
Tina
Tina Vor 5 Tage
Die Musik ist Bombe! Dein Kommentar ist irrelevant.
Kqiku Besim
Kqiku Besim Vor 8 Tage
Meda loqk osht 💚
jimy jimy
jimy jimy Vor 8 Tage
cheesy cheezy cheezy nuk shihet
Dacic Sk.
Dacic Sk. Vor 8 Tage
i Shum Bukur
Tim Krause
Tim Krause Vor 8 Tage
The song has now 248.000 views
Ambeta Skenderi
Ambeta Skenderi Vor 8 Tage
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
lejla arifi
lejla arifi Vor 9 Tage
3 legjendat👏🎶🎆🧨
albulena lena
albulena lena Vor 9 Tage
Shqipettt 🔥🔥🔥🔥🔥
Micail Bogdanovic
Micail Bogdanovic Vor 6 Tage
💪
Aurora Ranci
Aurora Ranci Vor 9 Tage
Lu lumt goja👏👏👏♥️♥️♥️
Animentis
Animentis Vor 9 Tage
Danke merkel
Xhylizare Dobrunaj
Xhylizare Dobrunaj Vor 9 Tage
👍👍👍👍👍
klinton bekaj
klinton bekaj Vor 9 Tage
×××):👑👑👑🏆🏆🏆
Rita Dua
Rita Dua Vor 9 Tage
Mate miret dhe,
King bessi
King bessi Vor 9 Tage
Kta masi vet tqart e qartin edhe muziken MBRETAT
Luljeta Jacobsz
Luljeta Jacobsz Vor 9 Tage
sorry Meda why ?????? I looove all your songs but this is by far my least favorite of all
Deti Cila
Deti Cila Vor 9 Tage
Ju lumt goja. Te treve. Jeni me te miret
Arian Bossi
Arian Bossi Vor 9 Tage
Bravo Meda Sinan Vllasaliu Besnik
Sebehat Ramadani
Sebehat Ramadani Vor 9 Tage
Veq kush javka inati se jeni kan gjithmon 👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌
Vjosa Pangja
Vjosa Pangja Vor 9 Tage
🌟🌟🌟👌
Sinan Vllasaliu, Meda, NRG Band - Potpuri
04:33
GOT7 "LAST PIECE" M/V
4:05
JYP Entertainment
Aufrufe 2,9 Mio.
Albina Kelmendi & Shqipri Kelmendi - Potpuri 2021
09:50
Rita & Fidan - POTPURI 1 (GEZUAR 2021)
09:32
ProduksioniARBONI
Aufrufe 913 Tsd.
Ylli & Shpresa Potpuri
08:52
Red Media
Aufrufe 79 Tsd.
Engjellusha & Ylli Demaj - Potpuri (Gezuar 2021)
08:34
Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Potpuri
07:44
Gresa Behluli
Aufrufe 11 Tsd.
GOT7 "LAST PIECE" M/V
4:05
JYP Entertainment
Aufrufe 2,9 Mio.
Kuruluş Osman 35. Bölüm
2:11:56
Kuruluş Osman
Aufrufe 3,2 Mio.
Bir Zamanlar Çukurova 74. Bölüm
2:15:31
365 TAGE PARODIE TRAILER I Villa der Liebe
2:12
Villa der Liebe
Aufrufe 165 Tsd.
Jeder DEUTSCHRAPPER immer
3:28
Phil Laude
Aufrufe 204 Tsd.