KOMMENTARE
A M
A M Vor 17 Stunden
Bosss boss tu jetu bossss
Arsim Shaqiri
Arsim Shaqiri Vor 20 Stunden
kinguu 😍😍😍😍😍
Emir Osmani
Emir Osmani Vor Tag
Mëndje e n’dritur
Erza Pirku
Erza Pirku Vor Tag
🥵🤩
Skand Skander
Skand Skander Vor Tag
So klingt Autotune wen jemand kastriert wird.
Mine N
Mine N Vor 2 Tage
💥💥💥
Doni Bossi
Doni Bossi Vor 2 Tage
🤘
Argjend Laci
Argjend Laci Vor 3 Tage
Madona Ylli
Madona Ylli Vor 4 Tage
🙃☺☺
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Vor 4 Tage
Shume e bukur kjo Kenga sul seksese mozzik
Joanna
Joanna Vor 5 Tage
Wir wollen in dein Video
miko foin
miko foin Vor 5 Tage
Thurata ma e mir per hanen 🥰🥰🥰☝🏻🎈
Feki Fejzo
Feki Fejzo Vor 5 Tage
Shum emocion....vetem nje prind e ndjen me tvertet kte keng...
Faton Berisha
Faton Berisha Vor 6 Tage
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Afrim Myftari
Afrim Myftari Vor 6 Tage
Mozzik 🔥💪 legjenda 🤞🔥🙏
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 7 Tage
Shum vshtir mos me pas evladin ngat 😭😢 Zot bekoji femijet tane dhe ruaji nga cdo e keqe🤍
Matilde Mara
Matilde Mara Vor 7 Tage
Kjo eshte kenga me e bukur e Mozik🌹
miko foin
miko foin Vor 5 Tage
Wooow
Benedeta Bene
Benedeta Bene Vor 7 Tage
♥️😘
Arifos ,ABMC
Arifos ,ABMC Vor 7 Tage
MOZZIK ft 2Pac
Amra Ferati
Amra Ferati Vor 7 Tage
Faavvvv songgg🥺😍😍
AdlerKartell
AdlerKartell Vor 7 Tage
🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela Vor 7 Tage
I kam degju te gjitha kengt ama kjo me plq me shm🙈❤Vdes per ket keng❤🙈#veqnjo🙈❤
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Vor 4 Tage
ment ku po lun me bel, bel, bel, bel, bel oh pom prek bash ntel, ntel, ntel, ntel, ntel"...
Enzo Fxx
Enzo Fxx Vor 8 Tage
Fuck that Bitch ass
M Dubovci
M Dubovci Vor 8 Tage
Tekst i menqur shume shumme e knqun
Nuha ardiana
Nuha ardiana Vor 8 Tage
🧸♥️🥺😭
yroohj gouy
yroohj gouy Vor 4 Tage
Wooow
MegaKR2012
MegaKR2012 Vor 8 Tage
deshow.info/watch/RO25OkkfOFg/video.html video mit german lyrics
dutoiu hour
dutoiu hour Vor 7 Tage
Gänsehaut
AFRIM ##
AFRIM ## Vor 8 Tage
E kalli bir 💥💥
RAKIP BIBA
RAKIP BIBA Vor 8 Tage
Sari mos u nervozo Une e ti jem njo Edhe vec ty t'njoh Edhe kurre nuk t'lo Sari mos u nervozo-o-o-o-o Une e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurre nuk t'lo-o-o-o-o Sari mos u nervozo-o-o-o-o Une e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurre nuk t'lo-o-o-o-o Amo, pse je ba me nerva? Prit se erdha Ti e di që vetëm për ty më rref zemra Jom i pir, por e di se cfarë po flas ??? jon krijuar ti boj pas Bife, që shumë vite s'kom pas si ty E qikjo ndjenjë s'po du mu kry Gocë Tironse (yeah), moj gocë magjike (yeah) A ma fal se s'muna me t'pas mike Je ka m'cmend, cmend, cmend, cmend, cmend Mi ke marrë krejt mendt, mendt, mendt, mendt, mendt Kur po lun me bel, bel, bel, bel, bel Oh po m'prek tash n'tel, n'tel, n'tel, n'tel, n'tel Oh le t'del ku t'del, t'del, t'del, t'del, t'del Parajsë e bane kyt ferr, ferr, ferr, ferr, ferr Prej meje s'ke kurrë sherr, sherr, sherr, sherr, sherr Për kët' arsye vetëm qetësohu Shawty mos u nervozo Unë e ti jem njo Edhe vec ty t'njoh Edhe kurrë nuk t'lo Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o (Mos u bo nervoz) Yah, n'sa shume femra kam kaluar Vetëm ti, jam rehatuar Pllumi im ti je e bekuar E vetëm për mua, je e dërguar Ca po bon-bon-bon-bon-bon Hajt po t'pres n'ballkon-kon-kon-kon-kon Hajde puthe shpirtin ton-ton-ton-ton-ton Kurrë s'do jesh pishmon-mon-mon-mon-mon-mon Unë e di qe ty t'shqetëson-son-son-son-son-son Mos jam me tjetër kon-kon-kon-kon-kon E di e kam keq profesion-sion-sion-sion-sion-sion Po ti po m'plotëson-son-son-son-son-son E vetmja drogë që m'zon-m'zon-m'zon-m'zon-m'zon Edhe nuk ëm bon dom-dom-dom-dom-dom Ishe ti, je ti, do ngelesh ti gjithë jetën Shawty mos u nervozo Unë e ti jem njo Edhe vec ty t'njoh Edhe kurrë nuk t'lo Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o love
R. H. C. P
R. H. C. P Vor 8 Tage
LOVE FROM KROACIA 🇭🇷🇦🇱
Hadria Ugo
Hadria Ugo Vor 8 Tage
These are great, good vid, I've subbed! I got a perfect chanel 19 bag and i want recommend this trusted seller to get the high quality reps 👉👉👉👉 ****#checkthebestdesignerbags****
Aiman Gaming
Aiman Gaming Vor 8 Tage
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🥰🥰🥰🥰💪🥺🥺🥺
afutla qian
afutla qian Vor 7 Tage
❤️❤️❤️
senni bgon
senni bgon Vor 8 Tage
Loredana king lori album : Hana Mozzik : hana
xoobo vola
xoobo vola Vor 6 Tage
Gänsehaut
Ina Ina
Ina Ina Vor 9 Tage
O zot i madh 😭
vliduu zeeb
vliduu zeeb Vor 8 Tage
Mit Herz gesungen. Das kann die rabenmutter schon lang nicht mehr.
Arta Merseli
Arta Merseli Vor 9 Tage
Oh yah Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher kaniher, kaniher kaniher, yah [Chorus] Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq [Verse 1] Kaniher cona mirë shyqyr Kaniher s'flej deri n'syfyr Kaniher i pengoj njerzt Vec kaniher po m'pengojnë mu shumë njerz Kaniher shumë happy, kaniher n'depresion Kaniher po m'kesh syri, kaniher po m'loton Kaniher po thom: "S'di as vet ca kom" Kaniher e di ca kom po as vetja s'po m'kupton Kaniher lëndona (chah), flena e dëshprona Kaniher, shumë urtona , vetëm njeher nervozona Kaniher n'natyrë, kaniher Xanax Kaniher shumë poshtë, kaniher shumë nalt Kaniher ujë, kaniher alkool Kaniher me kufi, kaniher s'ka boll, veq boll [Pre-Chorus] Unë jom rrugës me shofer, uh la la Për krejt t'mirat thom "Alhamdulillah" Djelli nxen për krejt njësoj, uh la la Kaniher na rrzon jeta na con po valla [Chorus] Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq [Verse 2] E blejta Rolex-in po s'mujta kurrë kohën E kom shëndetin prapë po ankohem Blejta dhomën po s'mujta gjumin Se kjo jetë o' qysh t'ia bosh ti brumin Ushqim të shtrenjtë po nesër prapë untohna Sot s'kam as nje cent, nesër bej miljona Sot jam i dobët, nesër forcona Life is good, po t'betona G-Class 63, S-Coupe 63 Po asnjona s'po me kallxojnë ku po m'cojnë Këto rrugë kaniher po m'rrezikojnë E kaniher vec mendt që s'po m'lojnë Kom vila, shpia e flej n'hotele E kaniher fle edhe nëpër kerre Kaniher punët ecin shumë mirë Kaniher po vijnë vec vet' sherret Muj me ble diplomën e shkollës amo kurrë jo dijen (muj) Muj me ble një lis (muj) ama kurrë jo hijen (s'muj) Këto patika Gucci nuk hecin vet' Gjamperi 2 mijë Euro po s'po m'mban nxehtë A m'kupton? Këto sene i menoj Kaniher, kaniher, kaniher [Pre-Chorus] Unë jom rrugës me shofer, uh la la Për krejt t'mirat thom "Alhamdulillah" Djelli nxen për krejt njësoj, uh la la Kaniher na rrzon jeta na con po valla [Chorus] Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq
Al papa
Al papa Vor 9 Tage
Kam kajt vallah 🥺
Al papa
Al papa Vor 4 Tage
@mixio hili Was bedeutet das ich verstehe das nicht
mixio hili
mixio hili Vor 6 Tage
Gänsehaut
Nika's Game
Nika's Game Vor 9 Tage
allbum mat mir kur skum ngu king 1
Nika's Game
Nika's Game Vor 9 Tage
shum e fort bro king je 1
Mila Yahiaoui
Mila Yahiaoui Vor 9 Tage
Mashaallah die bisherigen Übersetzungen klingen sehr süß ich hoffe das Hana das jeden Tag hören darf in sha Allah damit sie sich immer an dich errinert wenn du nicht da bist !
senni bgon
senni bgon Vor 8 Tage
Hana dein Papa hat ein sehr emotionales lied FÜR DICH geschrieben !!!
vesa elezi
vesa elezi Vor 9 Tage
shum e bukur kenga i mungon vec klipi
TrapArmy Korabi
TrapArmy Korabi Vor 9 Tage
kin mach weiter so
Melia Meta
Melia Meta Vor 9 Tage
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💎💎💎💎
Melia Meta
Melia Meta Vor 9 Tage
Mozzik ist der beste ❤❤❤💎💎💎💎
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela Vor 9 Tage
Omg super❤❤🔥🔥
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela Vor 9 Tage
O zott cfr artisti❤Mozzik the best👑🔥❤
Joanna
Joanna Vor 5 Tage
E kalli Diten E KurbanBajramit
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela Vor 9 Tage
hit hit hit🔥🔥🔥
Valbone Spahiu
Valbone Spahiu Vor 10 Tage
BRAVO
laskin riubn
laskin riubn Vor 10 Tage
Shum vshtir mos me pas evladin ngat 😭😢 Zot bekoji femijet tane dhe ruaji nga cdo e keqe🤍
Lagreco T
Lagreco T Vor 10 Tage
🥺♥️
selmi Haliti
selmi Haliti Vor 10 Tage
❤️👌🏾💪🏾🔥🔥🔥
Sadi Bici
Sadi Bici Vor 10 Tage
Super bro ke super karakter ...i see you upp broo😉🙃
bofooit gojo
bofooit gojo Vor 8 Tage
Kaniher foli me Dreq, phää njeri Album is on Fier Habibi 🔥❤️
Erdeniza Pervetica
Erdeniza Pervetica Vor 10 Tage
🙌🙌🙌
A Sh
A Sh Vor 10 Tage
Toller Text Mozzi du bist der King 👍 LORI LEFT THE CHAT 😂
Ajsel Alimi Ajsel Alimi
Ajsel Alimi Ajsel Alimi Vor 10 Tage
🥰😍
neti ze
neti ze Vor 10 Tage
Fuck , hab es nicht erwartet das es so ein Track wird .. man er tut mir so leid ...
Loa Lèo
Loa Lèo Vor 10 Tage
Woooow ca kange ,ca emocionesh 🥰
laskin riubn
laskin riubn Vor 10 Tage
Richtig nice
David Pjetri
David Pjetri Vor 10 Tage
Original zikki, king
Bujamin Imeri
Bujamin Imeri Vor 10 Tage
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐🏻👐🏻👐🏻❤️❤️❤️
CISCO POLO
CISCO POLO Vor 10 Tage
👑 MOZZIK 👑 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
CISCO POLO
CISCO POLO Vor 10 Tage
👑 MOZZIK👑 ,🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
CISCO POLO
CISCO POLO Vor 10 Tage
👑 MOZZIK 👑 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
vlera hajrullai
vlera hajrullai Vor 10 Tage
Mozzik: Okej dalim , ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa me afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si un ska kerkun kun kun kun kun kun kerkun Ooo ska kerkun kun kun kun kun kerkun E ska ker kun kun kun kun kun kerkun. Jam lazdru shume her un e di E tani ne intervist, e ti si ne polici E ti me pyteshe kush o kjo Une: "jo valla sdi" Ama besom qito tripa Kalon cdo i ri ??????????? Kur tdjeg ty djelli Une bona vaj ulliri Vec ti ma din truni E shpirtin mas miri Nese ste kam un ty ?????????????????? Tbej nervoz me kast Vec me tni tu msha Mos na nin edhe kojshit Se jena tu u perla ??????????????????? Me tpershku fjal nuk gjej e skam Se ti ska, jam mundu me gjet po ska E s'dyshoj un nty kurr ma Une vi me tmarr Vec kallxom ti ne sa sa sa KIda: Okej dalim, ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk e ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun O ska kerkun kun kun kun kun kerkun E ska kerkun kun kun kun kun kerkun Kaniher besoj shume Kaniher sbesoj hic Po sja vlen per naj bi**h Me mu mos e prish Sbej tatu une tmaj nen mish Sa mke mu une tkam 5 fish Kaniher kur po te nxo Kush eshte kjo e ajo E kur po ma kthen "Valla nuk pe njoh " Une ta fali vec mos ma merr per dobsi Se tani bona keq e ta imshoj vi ooooo Sakrific per dashni ja vlen Me fal kaniher ja vlen Vec me tepru sja vlen Se tani ma nuk em gjen Qyteti shum i madh e ti dole Zemren tem ma more E gezove, e idhnove Po ska lidhje vec dalim pa fore Okej dalim , ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si un ska kerkun kun kun kun kun kerkun
Miranda Mira
Miranda Mira Vor 10 Tage
Wooow
Badalli Nuhi Nuhi
Badalli Nuhi Nuhi Vor 10 Tage
Bosssi mahalles
Dashmira Kocaj
Dashmira Kocaj Vor 10 Tage
Shume e bukur kjo Kenga sul seksese mozzik
daklan77
daklan77 Vor 10 Tage
Majsahshaugadsgcuagdag aw dbudau gdg wwaugduw auggagduauGdgdA AG AwUAGdAzGZdgaGAgdgdgdgdgdgdgGDAIUZDGSF uzuSZG GgZ UFGduzGD G UGuzggg UZZG G UG u UZ GCDGU Y GSgUGSGC g I u uiz gzg gg gu8u8eiru8t3z94657udhgfuezu uezu egzguf dh uih iu he uhh iuehgufh dh sfuffhg si hefgidh sihg sdhlifuh fdsligh sdif dsiughdsiughdsphgudsgh u ihiu hfsf guhfdsiu hgiu hdiugh dii uhgush sfhgus hgsgsiuhs pu u ggpis hug hfu fhgsughsdiaävaare äpUUSDJ ewhwuah ds gfv zarWQHSA IAB W BAuauah hru hr ihaidai riaha hria h aoiuahugalA H AHHSH RHUFHRJDH UIS HRJK DSUEH UIFHASDKFZ UHEFEHUHUEFUEUUESFajghub hhrklarhahj al rh
Benqe Aziri
Benqe Aziri Vor 10 Tage
Mozz baba ❤️❤️
Thaqi Aryng
Thaqi Aryng Vor 10 Tage
hajde
soinhu foitu
soinhu foitu Vor 7 Tage
Kaniher foli me Dreq, phää njeri Album is on Fier Habibi 🔥❤️
flavacharts de
flavacharts de Vor 10 Tage
Visit flavacharts.de Best choice for U GermanRap**House/Dance**International
Furkan Latifi
Furkan Latifi Vor 10 Tage
😋😋😋😋
Erald Sinaj
Erald Sinaj Vor 10 Tage
👏👏👏👏👏
Eray Arslan
Eray Arslan Vor 10 Tage
Gänsehaut
Ardi
Ardi Vor 10 Tage
Kida PP Mozzik
Ali Ruhrpott TV
Ali Ruhrpott TV Vor 10 Tage
❤️❤️❤️
Dukagjini D
Dukagjini D Vor 10 Tage
ky still u bo bajajajat
Pranvera Bituku
Pranvera Bituku Vor 10 Tage
🙏🏻
G. Prizreni
G. Prizreni Vor 10 Tage
Kun kun kun kun Do fjal Ma shum i Kisha prit per paret qe pi merrni hahaha ama per budallt Kong perfekte 😉
Fidan Sulejmani
Fidan Sulejmani Vor 9 Tage
Qka Kari po e ngon o klloshar kush pot shtin me zor me ngu o kastravec mos shkruj palithje
G. Prizreni
G. Prizreni Vor 9 Tage
@Fidan Sulejmani ti je shembull i mir per budallt 😂
Fidan Sulejmani
Fidan Sulejmani Vor 10 Tage
K
Fidan Sulejmani
Fidan Sulejmani Vor 10 Tage
Naj rofsh bolet ti neve klloshar shko ngoje ismet pejen ather
DjBenny
DjBenny Vor 11 Tage
Skishe Dit Tjetersen Ooo MUT Mozzik Veq: Kerkun KUN KUN KUN, Paranoj Noj Noj Noj.. Krejt Kongt Qushtu I Kishe Valla.. Dmth #MUT Kokshe Kon.
laleckschmichambucke
laleckschmichambucke Vor 11 Tage
Mit Herz gesungen. Das kann die rabenmutter schon lang nicht mehr.
inna Bee
inna Bee Vor 11 Tage
And what bout PP and Edhe ti? They are not on a album. By the way this album is a banger
Stefan Rüther
Stefan Rüther Vor 11 Tage
GÄNSEHAUT😢