Enca - Perhaps (Cover)
1:31
ENCA - BALAD 💔
2:43
Enca - Ciao
3:36
Vor 3 years
Enca - Love On My Body
3:38
Enca Singing
0:12
Vor 5 years
ENCA SOUL KILLA
0:19
Vor 5 years
A a A a Po T'Pelqen....
0:08
Enca - Dua Te Jesh Ti
3:40
Enca Haxhia 15 years old
3:22
KOMMENTARE
Samsungvjvyvi.ud4 tdybinkvySamsung
Samsungvjvyvi.ud4 tdybinkvySamsung Vor 2 Stunden
Super te dy
elvis qerkinaj
elvis qerkinaj Vor 2 Stunden
pinn by (Enca thanks !)
Visar Feka
Visar Feka Vor 3 Stunden
Lopa e trash shko bo Sport
GaGo Khuliyef
GaGo Khuliyef Vor 4 Stunden
wow
εγω εγω
εγω εγω Vor 4 Stunden
Malakia
MUSIC REMEX
MUSIC REMEX Vor 4 Stunden
🤤
sdjuraeva 1209
sdjuraeva 1209 Vor 4 Stunden
2020👍👍👍👍💓💓💓💓
farhana Islam
farhana Islam Vor 4 Stunden
I wish she can call me ❤️❤️😂😂😂
free frie
free frie Vor 5 Stunden
Juje don gjoni
MR. X
MR. X Vor 5 Stunden
Wow BEST MUSIC FOR CAR channel
Flori Bislimi
Flori Bislimi Vor 5 Stunden
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Ola Vila
Ola Vila Vor 5 Stunden
Don xhoni i love you so much.
Genti Hima
Genti Hima Vor 5 Stunden
😍😍😍😘😘😙😚😚😍😘😙😚😍
Joel 05
Joel 05 Vor 6 Stunden
Mund te ngjoni Rinen duke bertit Ashiqare😂😂
Quixy
Quixy Vor 6 Stunden
subsrice mua kush eshte shqiptar
Valintin Mamli
Valintin Mamli Vor 7 Stunden
100 likes ju lutem
Lume Gjikolaj
Lume Gjikolaj Vor 7 Stunden
Shume bukur💋
Xhulio Xhulio
Xhulio Xhulio Vor 9 Stunden
Beni like komentin dhe te mendojn ata te huajt se kam then dicka te rendesishme👍
Shkodran Smajli
Shkodran Smajli Vor 10 Stunden
E kini kall vallahi ju lumt ❤👑👑❤❤❤❤💋💋
Jeevan Rai
Jeevan Rai Vor 12 Stunden
Nice song
Maluma Mal5ma
Maluma Mal5ma Vor 14 Stunden
❤❤❤❤❤❤
Ali Reza
Ali Reza Vor 16 Stunden
All sexy 😡
As Aj
As Aj Vor 16 Stunden
Kurva me spanjoll se spo ka shqipetar boll
Fatlind_ 124
Fatlind_ 124 Vor 16 Stunden
Komment: Enca X Don xhoni Like: Enca X Noizy
Dogmut
Dogmut Vor 18 Stunden
I was hoping for an actual song
Geraldo Keta
Geraldo Keta Vor 18 Stunden
O ta onksha pithin
Omar Eldahshan
Omar Eldahshan Vor 18 Stunden
Enca is a quen 💖💖💖💖💖
Didar Mhamad
Didar Mhamad Vor 18 Stunden
I like you Ence
soni demaj
soni demaj Vor 18 Stunden
🌋🏖
Aurela _v
Aurela _v Vor 20 Stunden
Mos i lam Gjermanet me na ba koment like ktu jan shqiptart 👎
Саня Иванова
Саня Иванова Vor 20 Stunden
Love 💓
semmouhi Räñïã
semmouhi Räñïã Vor 20 Stunden
Großartigsten reiche junge Kill gibt Ihnen so viel und wachte Tseloa zusammen mit Shabu Grüße Wir lieben dich so sehr.💖💖💖💗💗💗♥💗♥💗♥💗🤩🤩🤩💕💓💕💓❤❤🥰🥰🥰😍🥰😍💘💘
leo tv
leo tv Vor 22 Stunden
Maiforti je ti
Ekram Hashemi
Ekram Hashemi Vor 22 Stunden
Zzzzzczczczczz.
love mom
love mom Vor 23 Stunden
I love you enca so much , I from in iraq
Dioni Balaj
Dioni Balaj Vor 23 Stunden
Pidhin enca
kolim jone
kolim jone Vor 22 Stunden
sta lshon kamsh kta doni
hekuran krasniqi
hekuran krasniqi Vor Tag
@enca if u pin me u gona have three kids an 200 hits
hekuran krasniqi
hekuran krasniqi Vor 22 Stunden
kolim jone si the?
kolim jone
kolim jone Vor 22 Stunden
ka dy fjal i folen edhe qaq
Asiq Dewan
Asiq Dewan Vor Tag
Wow
Young Gamer
Young Gamer Vor Tag
Kush e bon like zoti ja rujt familjen 🥰🥰🤣
Vlera Alija
Vlera Alija Vor Tag
Ppppp
Dritan Meta
Dritan Meta Vor Tag
Capital
Shuip Alia
Shuip Alia Vor Tag
Shume e bukur
ALABANIA USA
ALABANIA USA Vor Tag
Like nese ke ardh mas don xhonit
Henry Henry
Henry Henry Vor Tag
Esht viti 2030 a do degnohet akoma kjo keng dhe like kush do me i pa enca dhe noizy prap bashk 🤔🤔
hhujd toiru
hhujd toiru Vor Tag
O Enca mos te ka kopjuar gje Cardi B te kenga e fundit se fiks si ty esh vesh 🤣🤣
Marrita Marri
Marrita Marri Vor Tag
❤️❤️ Like from 🇩🇿🇩🇿 i like it بزااف
Lumi Imeri
Lumi Imeri Vor Tag
Everything made by Albanians = 🔥🎆🎉
Guxim Logu
Guxim Logu Vor Tag
❤️
FF REMUEL
FF REMUEL Vor Tag
Bravo enca dhe gjon
Ebraim Bahram
Ebraim Bahram Vor Tag
lyrice engish pleas ئەرێ کوردی لێیە😁
marsi sejdini
marsi sejdini Vor Tag
Super Enca🔥💃💜
Merita Arifi
Merita Arifi Vor Tag
❤️ ime ka me dhez shume kenga vetem vazhdo keshtu dhe do te aritesh bje sukses me te madhe se kurre❤️😎
Zahra Xoshnaw
Zahra Xoshnaw Vor Tag
🥰❤️❤️❤️❤️
Esat Rexhaj
Esat Rexhaj Vor Tag
Qka aaaaaaaaaass
Don franci
Don franci Vor Tag
Listen to my nightcore guys #nightcore #b2n # marsida #megan deshow.info/watch/emLN9ZrqiMc/video.html
nexhat halimi
nexhat halimi Vor Tag
ka dy fjal i folen edhe qaq
deagle cstrike
deagle cstrike Vor Tag
sta lshon kamsh kta doni
Anthony Budo
Anthony Budo Vor Tag
Wow ,half of the comments are bots ,nice😂
Erkan Ekinciler
Erkan Ekinciler Vor Tag
ışık
Sajjad sagar
Sajjad sagar Vor Tag
Pleas promot my channel